Een goede thuisbioscoop bestaat niet alleen uit een perfecte beeld- en geluidsinstallatie. Wie daar stopt, doet zichzelf tekort. De totale beleving bereik je door ook te zorgen voor de juiste opstelling, goede verlichting, comfortabele bediening en een doordachte inrichting. Kortom: het is alles of niets, aldus Pieter Reintjes.
De nieuwe EOS 60D is de vervanger van de EOS 50D en dit model is ontworpen voor fotografen die hun talenten naar het volgende niveau willen tillen.
Voor LG Electronics staat de Consumer Electronics Show 2010 (CES) in het teken van een aantal baanbrekende innovaties voor de consument op het gebied van tv kijken en beleven. De CES 2010 vindt plaats van 7 tot en met 10 januari in Las Vegas (VS). LG lanceert hier zijn nieuwe televisielijn INFINIA, toont er de nieuwe generatie 3D-TV’s en presenteert ‘s werelds eerste 15-inch televisie met AMOLED-technologie. De eerste televisies van dit nieuwe type zullen vanaf maart 2010 in de Benelux verkrijgbaar zijn.
LG introduceert niet alleen nieuwe producten op CES. De Consumer Electronics Association erkent LG’s leidende positie op het gebied van design en technologie met vijftien prestigieuze 2010 CES Innovation Awards. Hiervan gaan er twaalf naar LG Home Entertainment-producten in de categorieën LCD-, LED LCD- en plasma-HDTV, Network Blu-ray Disc-spelers, Home Theater-systemen en Network-Attached Storage. Een speciale vermelding van de jury is er voor LG’s Full LED Slim backlight LCD-technologie.
Yamaha stelde rond een populaire receiver een complete 5.1-set samen. Veel home cinema voor weinig, maar is het resultaat ook goed?
|
|
|
|
|
|
|